Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
Вам не пришло письмо с кодом активации?
28-03-2024, 13:52:23
684090 Сообщений в 14296 Тем от 22211 Пользователей
Последний пользователь: jannickz
Google Искать через Google на этом сайте animedk.net
Украинский Кадетт Клуб  |  Главная  |  Общение  |  Юридический раздел  |  Проїзд перехрестя, зустрічний роз'їзд 0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему. « предыдущая тема следующая тема »
Страниц: ««« 1 2 [3]
Автор Тема: Проїзд перехрестя, зустрічний роз'їзд  (Прочитано 14539 раз)
oleksa


Карма: +65/-0
Сообщений: 926

Из: Ukraine , Киев

Регистрация: 27.03.2010


Активность за 30 дней
0%
Offline Offline

Александр
« Ответ #30 : 30-07-2019, 10:18:32 »

Я хочу бачити, я ВИ будете здійснювати такий маневр безпосередньо будучи першим, та будучи другим, третім на перехрестя. Особливо в Києві.
Про те, що Ви написали, я вже говорив. Мені до болі чікаво, де є такий пункт правил, що б перевчитись самому, та інших.

Тепер трохи лікбезу.
Значить мені впарили порушеня правил зустрічного роз'їзда. Читаю правила, а такого поняття, як Зустрічний роз'їзд немає. Є пункт 13. Дистанція, інтервал, зустрічний роз'їзд Але тут за проїзд перехрестя ніц немає.
Йдемо далі.
10. Початок руху та зміна його напрямку.
О, тут вже є дещо. Але тільки дещо. Можна зачепитись тільки за це, і то!
До речі, вгледів цікавиймомент в зміні правил, на котрому нещодавно товариш погорів.
10.5
Поворот необхідно виконувати так, щоб при виїзді з перехрещення проїзних частин транспортний засіб не опинився на смузі зустрічного руху, а у разі повороту праворуч слід рухатися ближче до правого краю проїзної частини, крім випадку виїзду з перехрестя, де організовано круговий рух, де напрямок руху визначено дорожніми знаками чи дорожньою розміткою або де рух можливий лише в одному напрямку. Виїзд з перехрестя, де організовано круговий рух, може здійснюватися з будь-якої смуги, якщо напрямок руху не визначено дорожніми знаками чи розміткою і це не створить перешкод транспортним засобам, що рухаються в попутному напрямку праворуч (нові зміни від 15.11.2017).

P.S.
 Рыдаю І не треба матюків, регламентуйте відповідь Правилами Дорожнього Руху.

Я живу в Києві і вже також майже 25 років за кермом. В місті багато складніших перехресть, наприклад, з трамвайними коліями. Багато незрозумілих розв'язок (ваша, перед в'їздом в Миколаїв, об'їздна відпочиває). Тому наїздився і першим і другим. Також постійно стикаюсь з їздунами, що їздять як заманеться: не користуються вказівниками поворотів, повертають з середньої смуги, зрізають кути при проїзді перехресть (мабуть ваш варіант), та ін. Також є їздунки, що йдучи по полосі з реверсивним рухом на заборонений світлофор (червоний хрест, назустріч), вважають що їдуть по VIP смузі. Отже маю достатній стаж їзди в екстремальних умовах, ще і по центру міста, де відстань між авто інколи 20 см справа-ліва. Але Правил цитувати не буду. Можу просто пояснити, як я повертаю  ліворуч на рівнозначному перехресті, де ,наприклад, по дві смуги руху в кожному напрямку, по пунктах, як для малюків:
1.я перший в полосі (лівій) виїжджаю на перехрестя з лівим вказівником поворотів, в своїй смузі, прямо, а не на зустрічній,
2.зліва на перехресті авто на зустрічній, що хоче повернути ліворуч,
3. Справа авто що їде прямо,
4.Інші авто не виїжджають слідом, перехрестя зайнято нами, вони повинні зачекати, поки ми не закінчим маневр, звільним місце,
5.авто , що на дорозі справа, яке повертає ліворуч, мене пропускає, хоча воно справа, але я вже на перехресті, а він -ні, тож повинен дати завершити мені проїзд.(хто раніше під'їхав).
6.авто, що на дорозі справа, яке їде прямо, рухається вільно у своїй смузі,
7.я повертаю ліворуч, в свою ліву смугу на дорозі справа,пропустивши пішоходів.
8.так само з перехрестя повертає авто з зустрічної дороги, що стояло на перехресті зліва від мене,
9. На перехрестя виїжджають наступні авто по 1 шт з кожної смуги.
Це найскладніший варіант. Зазвичай рух прямо на дорозі справа заборонений червоним світлом світлофора.
Мені не потрібно нікого пропускать, крім пішоходів. Авто що повертає другим, за мною, пропускає перше авто , що їхало назустріч і повертає ліворуч, дає йому виїхати з перехрестя. Тільки пропустивши, саме рухається далі, виїжджає і повертає.І так парами 3, 4... тд.
Щодо Правил - там все коротко і не зрозуміло, як і з Законами. Завжди видавалась товста книжка з роз'ясненнями, аби знати як їх застосовувати. Але краще, як я і казав, це екзаменаційні білети з малюнками, зрозуміліше.
Записан

O97782817O Kadett caravan&sedan
Vakula Автор темы
Фёдорыч


Карма: +25/-2
Сообщений: 380


Номер авто:

Пол: Мужской
Возраст: 55
Из: Ukraine , Mykolaiv

Регистрация: 19.09.2014


Активность за 30 дней
0%
Offline Offline

« Ответ #31 : 30-07-2019, 11:37:25 »

Багато незрозумілих розв'язок (ваша, перед в'їздом в Миколаїв, об'їздна відпочиває).
Що там важкого? там дитяча розв'язка.

Також постійно стикаюсь з їздунами, що їздять як заманеться: не користуються вказівниками поворотів, повертають з середньої смуги, зрізають кути при проїзді перехресть ....
Цього добра кругом вдосталь, не здивували. Можу добавляти.

1.я перший в полосі (лівій) виїжджаю на перехрестя з лівим вказівником поворотів, в своїй смузі, прямо, а не на зустрічній,
2.зліва на перехресті авто на зустрічній, що хоче повернути ліворуч,
3. Справа авто що їде прямо,
4.Інші авто не виїжджають слідом, перехрестя зайнято нами, вони повинні зачекати, поки ми не закінчим маневр, звільним місце,
5.авто , що на дорозі справа, яке повертає ліворуч, мене пропускає, хоча воно справа, але я вже на перехресті, а він -ні, тож повинен дати завершити мені проїзд.(хто раніше під'їхав).
6.авто, що на дорозі справа, яке їде прямо, рухається вільно у своїй смузі,
7.я повертаю ліворуч, в свою ліву смугу на дорозі справа,пропустивши пішоходів.
8.так само з перехрестя повертає авто з зустрічної дороги, що стояло на перехресті зліва від мене,
9. На перехрестя виїжджають наступні авто по 1 шт з кожної смуги.
Це найскладніший варіант. Зазвичай рух прямо на дорозі справа заборонений червоним світлом світлофора.
Мені не потрібно нікого пропускать, крім пішоходів. Авто що повертає другим, за мною, пропускає перше авто , що їхало назустріч і повертає ліворуч, дає йому виїхати з перехрестя. Тільки пропустивши, саме рухається далі, виїжджає і повертає.І так парами 3, 4... тд.
Та Вам би книги писати (с), а не по дорогам їздити.
По п'ятому я Вам вже писав, Ви про своє. А коли поруч смуга і що робити тому, хто по ній їде? Ставати та ждати, коли ви проїдете, чи ви повинні вичекати вільної смуги? Тоді який сенс усього цього каламбуру.

Завжди видавалась товста книжка з роз'ясненнями, аби знати як їх застосовувати. Але краще, як я і казав, це екзаменаційні білети з малюнками, зрозуміліше.
Де, де та книга? А екзаменаційні білети є в тому посилані, що я давав. Проїзди перехресть пройшов усі, без питань, але моя ситуація там попалась наполовину. Не те.
Скачав на андроїд додаток, екзаменуюсь далі. Моя ситуація не розкрита. Ваша пропозиція сумліна.
« Последнее редактирование: 12-08-2019, 10:42:21 от Vakula » Записан

Нам бы только как следует разобраться, мы что угодно сломаем.
oleksa


Карма: +65/-0
Сообщений: 926

Из: Ukraine , Киев

Регистрация: 27.03.2010


Активность за 30 дней
0%
Offline Offline

Александр
« Ответ #32 : 31-07-2019, 12:26:49 »

Мені нема що додати, якщо не зрозуміло. Я все написав. Займатись малюванням нема бажання, але поліцаї праві.
Записан

O97782817O Kadett caravan&sedan
Vakula Автор темы
Фёдорыч


Карма: +25/-2
Сообщений: 380


Номер авто:

Пол: Мужской
Возраст: 55
Из: Ukraine , Mykolaiv

Регистрация: 19.09.2014


Активность за 30 дней
0%
Offline Offline

« Ответ #33 : 31-07-2019, 17:55:17 »

але поліцаї праві.
алені вони.
Чому постанову мені виписали по п 13.3 ПДР? Коли був проїзд перехрестя, 10.4, 10.5.
А з такими як Ви, на дорозі навіть зустрічатись страшно. У вас свої правила з якоїсь там надуманої книжки.
Записан

Нам бы только как следует разобраться, мы что угодно сломаем.
I-GOR


Карма: +43/-0
Сообщений: 4573


Kadett D 1,3N 1980г.в. карб PDSI-35 4.с.т. 3дв

Пол: Мужской
Возраст: 48
Из: Ukraine ,

Регистрация: 21.11.2010


Активность за 30 дней
0%
Offline Offline

« Ответ #34 : 01-08-2019, 22:49:06 »

 Веселый https://vgif.ru/gifs/155/vgif-ru-26733.gif


* vgif-ru-26733.gif (4637.84 Кб, 505x344 - просмотрено 442 раз.)
Записан

Vakula Автор темы
Фёдорыч


Карма: +25/-2
Сообщений: 380


Номер авто:

Пол: Мужской
Возраст: 55
Из: Ukraine , Mykolaiv

Регистрация: 19.09.2014


Активность за 30 дней
0%
Offline Offline

« Ответ #35 : 06-08-2019, 13:30:20 »

Все, відвоював через Управління скасування постанови. Не треба було так швидко гроші сплачувати. Тепер забрати куча гемору треба зробити.

Записан

Нам бы только как следует разобраться, мы что угодно сломаем.
Technolog
Сергей


Карма: +267/-6
Сообщений: 16204


ОKE 1.7 D > OVA 1.8 > OVC 2.2

Пол: Мужской
Из: Ukraine , Запоріжжя

Регистрация: 25.04.2009


Активность за 30 дней
0%
Offline Offline

« Ответ #36 : 07-08-2019, 10:52:59 »

Круто, поздравляю!!!
С оплатой реально поспешил. Ну и судебные сборы в этом случае не оплачиваются.

По поводу пояснений в ПДД - это просто какой-то Варфоломей Спиридонович расписывает свое толкование каждого пункта, оно не имеет ни какой юридической силы, это он так видит, это ему так кажется. Штраф выписывается именно за пункт правил, а не разъяснение. Полицаи сами ПДД не знают.
Записан

Плохой день на рыбалке лучше, чем хороший день на работе!
Vakula Автор темы
Фёдорыч


Карма: +25/-2
Сообщений: 380


Номер авто:

Пол: Мужской
Возраст: 55
Из: Ukraine , Mykolaiv

Регистрация: 19.09.2014


Активность за 30 дней
0%
Offline Offline

« Ответ #37 : 08-08-2019, 19:07:31 »

С оплатой реально поспешил. Ну и судебные сборы в этом случае не оплачиваются.
Це не суд, а була від мене заява електронкою до Управління Патрульної Поліції регіонально. Через 7 днів прийшла відповідь.
Якби з оплатою не поспішив, то мороки було б менше.
Поліцейські наразі так, самі правил не знають. Всучили геть ліву статтю порушення. Один плюс від того, перечитав уважно усі правила та продовжую перечитувати.

До речі, рекомендую користуватись послугою. Реальне робоче ноу-хау. При чому, дублюють листом на поштове відділення. Поштарка була аж шокована, що таке офінійне посланні мені прийшло. Кажу, чекай ще одного.
Тепер питання в іншому. Головне, що б по базі у себе це поручення анулювали. А не почалась відсоткова маржа набігати.
Записан

Нам бы только как следует разобраться, мы что угодно сломаем.
protomoto
Администратор


Карма: +40/-0
Сообщений: 411


Пол: Мужской
Возраст: 39
Из: Ukraine , Черноморск

Регистрация: 04.11.2012


Активность за 30 дней
0%
Offline Offline

« Ответ #38 : 10-08-2019, 10:23:58 »

Про правый борт и мертвая зона. Ютуб. россия судя по всему. На 0.59 смотрим...
https://youtu.be/iDb0XZ8egPE.
А вот про разъезд ЛЕВЫМИ бортами, ютуб россия 5:36 смотрим
https://youtu.be/hv7clY3xdGE?t=336
Записан
protomoto
Администратор


Карма: +40/-0
Сообщений: 411


Пол: Мужской
Возраст: 39
Из: Ukraine , Черноморск

Регистрация: 04.11.2012


Активность за 30 дней
0%
Offline Offline

« Ответ #39 : 10-08-2019, 10:27:11 »

Та не, ну в ПДД нет такого, что кто первый встал - того и тапки)))
Я правыми бортами не приветствую поворот, только левыми, не выезжая на встречку!
Считаю это правильным! Видать и биороботы так же считают  Смеяться
Другое дело, что если этого нет в ПДД, то можно оспорить в суде.
Нам еще в автошколе мудрый дядечка говорил что в правилах бред и невозможно проехать перекресток не выезжая на встречку. Ты по-любому оказываешься на встречке своего ряда пока поворачиваешь и на встречке перпендикулярного ряда пока его пересекаешь
Записан
Vakula Автор темы
Фёдорыч


Карма: +25/-2
Сообщений: 380


Номер авто:

Пол: Мужской
Возраст: 55
Из: Ukraine , Mykolaiv

Регистрация: 19.09.2014


Активность за 30 дней
0%
Offline Offline

« Ответ #40 : 11-08-2019, 20:42:58 »

разъезд ЛЕВЫМИ бортами, ютуб россия 5:36 смотрим
https://youtu.be/hv7clY3xdGE?t=336
Так ото ж і я про що писав. Саме про таку ситуацію. При чому сама ідіотська.
Записан

Нам бы только как следует разобраться, мы что угодно сломаем.
Vakula Автор темы
Фёдорыч


Карма: +25/-2
Сообщений: 380


Номер авто:

Пол: Мужской
Возраст: 55
Из: Ukraine , Mykolaiv

Регистрация: 19.09.2014


Активность за 30 дней
0%
Offline Offline

« Ответ #41 : 30-09-2019, 10:24:48 »

4 місяць йде, як мені повертають гроші. Місяць по тому прийлов лист, що Казначейство напротязі 30 днів поверне кошти. Поки ніц. Ото поспішив сплатити  рука-лицо
Записан

Нам бы только как следует разобраться, мы что угодно сломаем.
Vakula Автор темы
Фёдорыч


Карма: +25/-2
Сообщений: 380


Номер авто:

Пол: Мужской
Возраст: 55
Из: Ukraine , Mykolaiv

Регистрация: 19.09.2014


Активность за 30 дней
0%
Offline Offline

« Ответ #42 : 11-12-2019, 08:40:59 »

А засада була в тому, що з тим поданням треба було йти одразу в Казначейство по місту. Я цей момент прозівав  хе-хе і прийшлось листа нового просити (з Держ.Департаменту патрульної поліцїї).
Пройшло якихось 10 днів з моменту прохання та пересилки, коли прийшло нове подання про повернення коштів. Пішов до Казначейства. Там вони з таким практично вперше стикаються. Довго шукали папку з цим направленням, що б заяву написати. З горем пополам написав, зареєстрував у секретаря і вуаля! Наступного дня кошти були повернені.
При чому, кому не скажу, що без суда повернув, в усіх очі округлюються  Удивлен А що, питають, і так можна?  дурак
Записан

Нам бы только как следует разобраться, мы что угодно сломаем.
Страниц: ««« 1 2 [3]
Украинский Кадетт Клуб  |  Главная  |  Общение  |  Юридический раздел  |  Проїзд перехрестя, зустрічний роз'їзд « предыдущая тема следующая тема »
    Перейти в: