Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
Вам не пришло письмо с кодом активации?
29-03-2024, 07:13:28
684090 Сообщений в 14296 Тем от 22213 Пользователей
Последний пользователь: Michailqha
Google Искать через Google на этом сайте animedk.net
Украинский Кадетт Клуб  |  Главная  |  Общение  |  Разное  |  Кто прав,кто виноват? 0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему. « предыдущая тема следующая тема »
Страниц: ««« 1 [2] 3 »»»
Автор Тема: Кто прав,кто виноват?  (Прочитано 9939 раз)
Stuart
Евгений


Карма: +36/-0
Сообщений: 1493


Пол: Мужской
Возраст: 36
Из: Russian Federation , Москва

Регистрация: 25.05.2010


Активность за 30 дней
0%
Offline Offline

« Ответ #15 : 23-01-2015, 19:06:58 »

я щось не замітив що конкретно пересилалось?тоді вже можна робити виводи чи обриштовка треба чи ні,а так взагаліто радуйся що товар доїхав цілий і в обрештовці,як вот остатньо показували бампер з інтайма
-скільки людей стільки і роздумів/тут падли обрештували,там сволочі поламали,самовивозом задалеко їхати забирати
про пакування тоже епопею можна написати:одна річ упакувати годинник чи бриборку/друга справа умакуй двигун чи кпп,аможе лобовуху або капот...

Мусорка тебе в помощь. Веселый главное не стесняться. Ведь это продавцу надо продать товар.
Ведь при продаже говорят что пересылку оплачивает покупатель, но не упаковку.
Записан

Kadett E  1.6 DA, седан 1987 г.в. КПП F 13 / 5    W 3.74
Владко Автор темы


Карма: +5/-1
Сообщений: 560


Номер авто:

Пол: Мужской
Возраст: 33
Из: Ukraine , Кировоград

Регистрация: 06.08.2011


Активность за 30 дней
0%
Offline Offline

« Ответ #16 : 23-01-2015, 19:21:05 »

я щось не замітив що конкретно пересилалось?тоді вже можна робити виводи чи обриштовка треба чи ні,а так взагаліто радуйся що товар доїхав цілий і в обрештовці,як вот остатньо показували бампер з інтайма
-скільки людей стільки і роздумів/тут падли обрештували,там сволочі поламали,самовивозом задалеко їхати забирати
про пакування тоже епопею можна написати:одна річ упакувати годинник чи бриборку/друга справа умакуй двигун чи кпп,аможе лобовуху або капот...
Не напишу что, потому как не хочу подставлять человека...ему еще торговать и торговать...просто скажу что оно б и в мешке отлично бы доехало...
Записан

OKE Caravan c20ne 88'
Technolog
Сергей


Карма: +267/-6
Сообщений: 16204


ОKE 1.7 D > OVA 1.8 > OVC 2.2

Пол: Мужской
Из: Ukraine , Запоріжжя

Регистрация: 25.04.2009


Активность за 30 дней
0%
Offline Offline

« Ответ #17 : 23-01-2015, 19:23:05 »

Если продавцу пофиг на покупателя, то париться по упаковке он не будет. А если человек ответственный и ему важна репутация, то запакует или, как минимум, уточнит этот вопрос с покупателем.
Записан

Плохой день на рыбалке лучше, чем хороший день на работе!
Владко Автор темы


Карма: +5/-1
Сообщений: 560


Номер авто:

Пол: Мужской
Возраст: 33
Из: Ukraine , Кировоград

Регистрация: 06.08.2011


Активность за 30 дней
0%
Offline Offline

« Ответ #18 : 23-01-2015, 19:27:09 »

Если продавцу пофиг на покупателя, то париться по упаковке он не будет. А если человек ответственный и ему важна репутация, то запакует или, как минимум, уточнит этот вопрос с покупателем.
То то и оно...я не обеднею...но бывает реально и тех денег нет...а вот мнение останется не приятное....
Записан

OKE Caravan c20ne 88'
miszka


Карма: +190/-13
Сообщений: 650


Возраст: 39
Из: Ukraine , kujliadija

Регистрация: 10.12.2010


Активность за 30 дней
0%
Offline Offline

« Ответ #19 : 23-01-2015, 19:27:50 »

Мусорка тебе в помощь. Веселый главное не стесняться. Ведь это продавцу надо продать товар.
Ведь при продаже говорят что пересылку оплачивает покупатель, но не упаковку.
дай свій телефончик я тебе позафорумом обматюкаю!
як ти можеш розсуждати як ти незнаєш цілою суті,хто ти такий,суддя чи Бог? яким правом ти взагалі тут придлагаєш 50/50 чим ти це мотивуєш?просто кажучи чому я маю платити за обриштовку чи за піддон  на новій пошті
і запамятай це не нам треба продати,це ви шукаєте чим дешевше і в ідеалі іншим словом очі бачили що брали,но суть автором не докінця розложена
1)що за посилка?яка деталь!чому це тайна
2)як ви більшість всі читали но домозга може не дойшло,що більшість автозапчастин підлягають обовязковому обриштуванні
3)за упаковку треба було зразу уточнити,тут вже виходить підпункт з попередніх,чи товар був в щось замотаний а нова пошта доіпала обриштовку,чи продавець тупо приніс запчасть і сказав запакуйте
зі ,я часто замічаю що інтайм мене наобує тіпо в накладній 10гр за пакування,питаюсь пасони жо за уйня-відповідь:тобі не поуй?,кажу нє не покуй і не перший раз вже наобуете а розгрібати я мушу бо кліет до мене має притензії а не до вас таких вічно чудових під назвою "інтайм"-вот це прочитай і скажи ч НП неможе так само поступити,це лишень людський фактор а фірма тут не пічом
АФТОР:як вже почав,то ізлогай докінця,що їхало,як було запаковане,скільки за доставку вийшло,чи обмовляв ти з продавцем пересилку (я вже поняв що на інтайм тобі їхати не вигідно)
--зі 2:шановний Євген,ти знаєш скільки я посилок,чи даже коріш Вітя посилок відправляєм в місяць?помойки замало я лічно оббираю до остатнього картончика 2 магазини стабільно раз в тиждень,інколи туго буває даже зі стречом-його тупо можуть місяць не привозити а запаси закінчуются як завжди у не відповідний час
Вітя у нас взагалі в блатному місці живе ну тіпо як на селі-там по мусорникам не пошаришся,я знаю як Вітя відправляє і хто там обрештовку робить Подмигивает в мене то само,я обриштовки не роблю іпро пересил треба домовлятись наперед
-вот вчорай чувак капот забирав на нексію,я обгорнув тільки в стреч щоб не покоцати в машині завіз на НП там знакомий працівник вийшов поміряв і сказав на око вартісь і дзвоню до покупця буде менш більш така "цифра" у відповідь окей,тоді заношу на відділення там оглянули і оформили страховку поставив в ціну вартості,обриштовка і упаковка їх,з упаковкою і обриштовкою капот від мене в кривий ріг 149гр думаю непогано і клієнт на це погодився
таких прикладів можу десятками тут описувати
Записан

///////////////////////////////////////////////////////////////////////
     
-----------------------------------------------------------------------------
miszka


Карма: +190/-13
Сообщений: 650


Возраст: 39
Из: Ukraine , kujliadija

Регистрация: 10.12.2010


Активность за 30 дней
0%
Offline Offline

« Ответ #20 : 23-01-2015, 19:31:59 »

Не напишу что, потому как не хочу подставлять человека...ему еще торговать и торговать...просто скажу что оно б и в мешке отлично бы доехало...
я чогось непойму,так на фіга ти тему создав?щоб не підставлять человека?
я не питаю ХТО відправляв,тільки Що відправляли?
за пофіг що в мішко воно би доїхало "хорошо" воно може поки би  "хорошо" їхало по наших Хороших дорогах могло хорошо похерачити інший більш хрупкий товар-про це ви не думаєте? стрелок
Записан

///////////////////////////////////////////////////////////////////////
     
-----------------------------------------------------------------------------
Владко Автор темы


Карма: +5/-1
Сообщений: 560


Номер авто:

Пол: Мужской
Возраст: 33
Из: Ukraine , Кировоград

Регистрация: 06.08.2011


Активность за 30 дней
0%
Offline Offline

« Ответ #21 : 23-01-2015, 19:34:28 »

дай свій телефончик я тебе позафорумом обматюкаю!
як ти можеш розсуждати як ти незнаєш цілою суті,хто ти такий,суддя чи Бог? яким правом ти взагалі тут придлагаєш 50/50 чим ти це мотивуєш?просто кажучи чому я маю платити за обриштовку чи за піддон  на новій пошті
і запамятай це не нам треба продати,це ви шукаєте чим дешевше і в ідеалі іншим словом очі бачили що брали,но суть автором не докінця розложена
1)що за посилка?яка деталь!чому це тайна
2)як ви більшість всі читали но домозга може не дойшло,що більшість автозапчастин підлягають обовязковому обриштуванні
3)за упаковку треба було зразу уточнити,тут вже виходить підпункт з попередніх,чи товар був в щось замотаний а нова пошта доіпала обриштовку,чи продавець тупо приніс запчасть і сказав запакуйте
зі ,я часто замічаю що інтайм мене наобує тіпо в накладній 10гр за пакування,питаюсь пасони жо за уйня-відповідь:тобі не поуй?,кажу нє не покуй і не перший раз вже наобуете а розгрібати я мушу бо кліет до мене має притензії а не до вас таких вічно чудових під назвою "інтайм"-вот це прочитай і скажи ч НП неможе так само поступити,це лишень людський фактор а фірма тут не пічом
АФТОР:як вже почав,то ізлогай докінця,що їхало,як було запаковане,скільки за доставку вийшло,чи обмовляв ти з продавцем пересилку (я вже поняв що на інтайм тобі їхати не вигідно)
--зі 2:шановний Євген,ти знаєш скільки я посилок,чи даже коріш Вітя посилок відправляєм в місяць?помойки замало я лічно оббираю до остатнього картончика 2 магазини стабільно раз в тиждень,інколи туго буває даже зі стречом-його тупо можуть місяць не привозити а запаси закінчуются як завжди у не відповідний час
Вітя у нас взагалі в блатному місці живе ну тіпо як на селі-там по мусорникам не пошаришся,я знаю як Вітя відправляє і хто там обрештовку робить Подмигивает в мене то само,я обриштовки не роблю іпро пересил треба домовлятись наперед
-вот вчорай чувак капот забирав на нексію,я обгорнув тільки в стреч щоб не покоцати в машині завіз на НП там знакомий працівник вийшов поміряв і сказав на око вартісь і дзвоню до покупця буде менш більш така "цифра" у відповідь окей,тоді заношу на відділення там оглянули і оформили страховку поставив в ціну вартості,обриштовка і упаковка їх,з упаковкою і обриштовкою капот від мене в кривий ріг 149гр думаю непогано і клієнт на це погодився
таких прикладів можу десятками тут описувати
Мужики не сортесь...я не для этого тему создал....а ехала половинка заднего дивана...ее просто принесли на почту и все...цена сидухи 150 а пересыл 159...меня автор не предупредил...я приблизительно посчитал на сайте почты ее стоимость, но на обрештовку не расчитывал...
Записан

OKE Caravan c20ne 88'
miszka


Карма: +190/-13
Сообщений: 650


Возраст: 39
Из: Ukraine , kujliadija

Регистрация: 10.12.2010


Активность за 30 дней
0%
Offline Offline

« Ответ #22 : 23-01-2015, 19:40:14 »

------------------
« Последнее редактирование: 24-01-2015, 21:36:53 от miszka » Записан

///////////////////////////////////////////////////////////////////////
     
-----------------------------------------------------------------------------
Владко Автор темы


Карма: +5/-1
Сообщений: 560


Номер авто:

Пол: Мужской
Возраст: 33
Из: Ukraine , Кировоград

Регистрация: 06.08.2011


Активность за 30 дней
0%
Offline Offline

« Ответ #23 : 23-01-2015, 19:54:31 »

сидуха обычная не роздельная....продавец сказал что он не со зла...просто не подумал...
Записан

OKE Caravan c20ne 88'
Stuart
Евгений


Карма: +36/-0
Сообщений: 1493


Пол: Мужской
Возраст: 36
Из: Russian Federation , Москва

Регистрация: 25.05.2010


Активность за 30 дней
0%
Offline Offline

« Ответ #24 : 23-01-2015, 20:03:05 »

miszka не ожидал такого гонора.... вот сколько тебя знаю, всегда был о тебе хорошего мнения. А тот монолог который мне написал  походило на исповедь барыги какого-то. Не надо так. разве к тебе притензии были? ты не зная человека рвешь за него жопу. Зачем?
а то что упаковки у вас не хватает... просите у поляков чтоли Смеяться  Удачи в продажах.
Записан

Kadett E  1.6 DA, седан 1987 г.в. КПП F 13 / 5    W 3.74
miszka


Карма: +190/-13
Сообщений: 650


Возраст: 39
Из: Ukraine , kujliadija

Регистрация: 10.12.2010


Активность за 30 дней
0%
Offline Offline

« Ответ #25 : 23-01-2015, 21:05:31 »

[соси не обляпайся
« Последнее редактирование: 24-01-2015, 21:34:41 от miszka » Записан

///////////////////////////////////////////////////////////////////////
     
-----------------------------------------------------------------------------
No comments


Карма: +26/-9
Сообщений: 765


Kadett E caravan 1.6D

Из: Ukraine ,

Регистрация: 11.04.2011


Активность за 30 дней
0%
Offline Offline

« Ответ #26 : 23-01-2015, 21:15:53 »


мож я і чуток грубо написав в твою сторону,за що і вибачусь привселюдно мені баризі корона з голови не впаде
ВИБАЧ Stuart,ШАНОВНИЙ ЄВГЕН,що грубо написав в твою сторону,може я чуток тебе зачіпив за душу,ущімив твої права тут покричати
АЛЕ ВСЕРІВНО ТИ НЕ ПРАВИЙ,НЕЗНАЮЧИ ЦІЛОЮ СУТІ НЕМАЄШ ПРАВА КОГОСь ЗА ЦЕ СУДИТИ!
амінь  Пардон


 Зачем этот сарказм? Жека, перечитав тему, высказал свое мнение, имеет на него право, готов за него ответить, а Вы, не в тему топика вообще, критикуете его мнение... к чему? Если он посчитал что вина 50на50, это его право, если Вы думаете по другому, выскажете свою точку зрения, но лишать его права мнения и даже критиковать его, не втему вообще, да и не в праве вы на это, я так думаю.
Записан

Stuart
Евгений


Карма: +36/-0
Сообщений: 1493


Пол: Мужской
Возраст: 36
Из: Russian Federation , Москва

Регистрация: 25.05.2010


Активность за 30 дней
0%
Offline Offline

« Ответ #27 : 23-01-2015, 21:16:15 »

-не гонор-а правда просто в очі,а не позаочі
-жопу за нікого не рву,бо даже незнаю продавця і мені це не істотно хто він незнайомий містер "Х"
-добре я барига,а ти хто?незнаючи суті рішаєш хто виноватий,"зачем?"
тими "поляками" ти що хотів цим сказати,любиш тоже витикнути знаючи куда я їжджу?-за це не переживай свою упаковку я рішу сам або обговорю з покупцем
перечитай будь-ласка ще раз цілу тему і мабуть поймеш чому я так тут відізвався,якщо не зрозумієш прочитай ще раз
мож я і чуток грубо написав в твою сторону,за що і вибачусь привселюдно мені баризі корона з голови не впаде
ВИБАЧ Stuart,ШАНОВНИЙ ЄВГЕН,що грубо написав в твою сторону,може я чуток тебе зачіпив за душу,ущімив твої права тут покричати
АЛЕ ВСЕРІВНО ТИ НЕ ПРАВИЙ,НЕЗНАЮЧИ ЦІЛОЮ СУТІ НЕМАЄШ ПРАВА КОГОСь ЗА ЦЕ СУДИТИ!
амінь  Пардон


извинения приняты.  Пиво
непонятно одно. где и кого я судил? предлагались варианты решения вопроса. (на усмотрение автора) а тут ты со своими набожными мыслями. Не надо так.
ты бы поинтересовался бы для начала, почему так? а потом бы бил своими козырями.
короче говоря каждый остался при своем мнении. считаю инцидент исчерпанным.
спасибо за внимание. Мэрси..
Записан

Kadett E  1.6 DA, седан 1987 г.в. КПП F 13 / 5    W 3.74
Владко Автор темы


Карма: +5/-1
Сообщений: 560


Номер авто:

Пол: Мужской
Возраст: 33
Из: Ukraine , Кировоград

Регистрация: 06.08.2011


Активность за 30 дней
0%
Offline Offline

« Ответ #28 : 23-01-2015, 21:21:30 »

Так ребята...все завязываем споры...я для себя все понял...всех выслушал и сделал выводы...всем спасибо и РЕСПЕКТ!!! наш форум зе бест и форева!!!! Пиво Пиво Пиво Пиво Опель- Рулезз!! Опель- Рулезз!! Опель- Рулезз!! Опель- Рулезз!!
Записан

OKE Caravan c20ne 88'
miszka


Карма: +190/-13
Сообщений: 650


Возраст: 39
Из: Ukraine , kujliadija

Регистрация: 10.12.2010


Активность за 30 дней
0%
Offline Offline

« Ответ #29 : 23-01-2015, 21:23:07 »

--------
« Последнее редактирование: 24-01-2015, 21:36:18 от miszka » Записан

///////////////////////////////////////////////////////////////////////
     
-----------------------------------------------------------------------------
Страниц: ««« 1 [2] 3 »»»
Украинский Кадетт Клуб  |  Главная  |  Общение  |  Разное  |  Кто прав,кто виноват? « предыдущая тема следующая тема »
    Перейти в: