Добро пожаловать, Гость. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь.
Вам не пришло письмо с кодом активации?
19-04-2024, 10:05:29
684125 Сообщений в 14297 Тем от 22238 Пользователей
Последний пользователь: ErnestoErype
Google Искать через Google на этом сайте animedk.net
Украинский Кадетт Клуб  |  Главная  |  Бортовой журнал  |  мій Opel Kadett 1.4 1990 удачно поміняний на черік амулет 2008 1,6 ТУРБОмуля)) 0 Пользователей и 1 Гость смотрят эту тему. « предыдущая тема следующая тема »
Страниц: ««« 1 ... 41 42 43 44 45 46 47 48 49 [50] 51 52 53 54 55 56 57 58 59 ... 73 »»»
Автор Тема: мій Opel Kadett 1.4 1990 удачно поміняний на черік амулет 2008 1,6 ТУРБОмуля))  (Прочитано 244074 раз)
kostik610 Автор темы
турбо-амулетовод)


Карма: +4/-1
Сообщений: 997


Номер авто:

Малолітражки рулят!) c14nz тепер 1.6

Пол: Мужской
Возраст: 33
Из: Ukraine , тетіїв

Регистрация: 23.07.2015


Активность за 30 дней
0%
Offline Offline

« Ответ #735 : 03-10-2017, 14:24:28 »

И все же советую присмотреть еще пару шиповки,если ставить на одну ось-ехать нужно очень осторожно,дабы небыло "нежданчиков".Но для спокойной езды может это не такое критичное требование.


зимою особо і не порезвишся))) мене колись було жостко крутануло на повороті на подйомі, добре шо машин не було, це ше кадєтом їздив. відтоді  я не особо на голольоді рисачу. тепер очко рипить коли такий ніжданчик проісходить  Смеяться . на другу пару шиповки пока з бюджету виділити не можу. буду їздити так. доречі, якшо буде голольод, буду сам в машині, буде широкий участок дороги, не буде машин, можна і боком вальнути  Смеяться Доволен  неспєша конєчно))) ручніка дьорнути і дріфтити як Кен Блок  понты
Записан

В чем сила, брат? - Сила в Китае, брат! Китай править миром)
гтыуты


Карма: +13/-1
Сообщений: 1581


kadett sedan c16nz→OVA liftback c20ne + bmw 316 05

Пол: Мужской
Возраст: 45
Из: Ukraine , Суми

Регистрация: 23.05.2007


Активность за 30 дней
0%
Offline Offline

« Ответ #736 : 09-10-2017, 06:57:11 »

если нет возможности докупить ещё пару шиповки (зовсім уже скрутно - хліба ні за шо купить)
то однозначно ставить лучшую резину на заднюю ось
и это правило написано не только битым железом

зима есть зима, там не бывает спокойной езды
Записан

Геть усе одно
Lyorik


Карма: +48/-0
Сообщений: 2004


Номер авто:

Пол: Мужской
Возраст: 50
Из: Ukraine , Хмельницкий

Регистрация: 25.10.2012


Активность за 30 дней
0%
Offline Offline

« Ответ #737 : 09-10-2017, 10:08:48 »

если нет возможности докупить ещё пару шиповки (зовсім уже скрутно - хліба ні за шо купить)
то однозначно ставить лучшую резину на заднюю ось
и это правило написано не только битым железом

зима есть зима, там не бывает спокойной езды

И я о том же.Очень стремно,когда *опа внезапно пытается перед обогнать.
Записан

kostik610 Автор темы
турбо-амулетовод)


Карма: +4/-1
Сообщений: 997


Номер авто:

Малолітражки рулят!) c14nz тепер 1.6

Пол: Мужской
Возраст: 33
Из: Ukraine , тетіїв

Регистрация: 23.07.2015


Активность за 30 дней
0%
Offline Offline

« Ответ #738 : 09-10-2017, 12:14:25 »

если нет возможности докупить ещё пару шиповки (зовсім уже скрутно - хліба ні за шо купить)
то однозначно ставить лучшую резину на заднюю ось
и это правило написано не только битым железом

зима есть зима, там не бывает спокойной езды



згоден)) в мене на задку стоїть краща гума ніж та що зараз спереді. тому гіршу передню заміню на шиповку, а ззаді ще норм, тому так  Веселый
Записан

В чем сила, брат? - Сила в Китае, брат! Китай править миром)
kostik610 Автор темы
турбо-амулетовод)


Карма: +4/-1
Сообщений: 997


Номер авто:

Малолітражки рулят!) c14nz тепер 1.6

Пол: Мужской
Возраст: 33
Из: Ukraine , тетіїв

Регистрация: 23.07.2015


Активность за 30 дней
0%
Offline Offline

« Ответ #739 : 17-10-2017, 07:51:39 »

всім гостям привіт. вчора такий гарний сонячний день, вихідний, думаю піду в гараж, розберу і помащу задні ступиці. пригодився трьохлапий зйомник з накидним ключом на 30. діло почалось з лівої. снялась вона з трудом. крепко там трималась, плотно. але зняв.оказалось — одна половина з сухими шариками, друга — злегка в смазці. мда. круто. сняв обойму та і набив новою смазкою.не жалів. склав все і … все як було) злегка шоркотить, але на швидкості гулу нема і не було. але потребує заміни. відкладемо на пізніше. ах да, ще датчик абс почитсив бо був геть закаканий всяким гуано. перейшов на праву сторону. попустив гайку, сняв колесо, барабан, почав відкручувати гайку і почув люфт ступиці. шото я не поняв. як так то? відкрутив гайку і … ступиця знялась руками ще й внутрішніми обоймами! стягнувся підшипник в зборі. йопсіль мопсіль.чому так? ну ладно, сняв то сняв. вибив обойми і … не повірите! нема одного шаріка Веселый)) я випав в осадок. НУ ЯК ТАК! ето фіаско, братан! кароче, набив я підшипник смазкою, все склав, датчик абс тоже почистив, склав колесо, все поубирав, зробив пробний виїзд і все норм, тільки абс так і не заробило. хотя всі датчики прозвонював і міряв опір, було 1,02 у всіх. значить робочі. но хз чому не робить. треба ВАГ КОМ.але то окрема історія.)
фото не робив бо руки брудні були, та й особо не було шо фоткати. вот такі прироги)
Записан

В чем сила, брат? - Сила в Китае, брат! Китай править миром)
гтыуты


Карма: +13/-1
Сообщений: 1581


kadett sedan c16nz→OVA liftback c20ne + bmw 316 05

Пол: Мужской
Возраст: 45
Из: Ukraine , Суми

Регистрация: 23.05.2007


Активность за 30 дней
0%
Offline Offline

« Ответ #740 : 22-10-2017, 23:59:57 »

А цапфа не розйо...ана?
Там де обойма
Еліпс , виробітка на ній може бути
А може підшипник пластиліновий
А шарік той якийсь китаєць потіряв, або поламав
І закинув геть кудись
Чи то якесь ноу-хау дуже сильно китайське
« Последнее редактирование: 23-10-2017, 00:20:12 от гтыуты » Записан

Геть усе одно
kostik610 Автор темы
турбо-амулетовод)


Карма: +4/-1
Сообщений: 997


Номер авто:

Малолітражки рулят!) c14nz тепер 1.6

Пол: Мужской
Возраст: 33
Из: Ukraine , тетіїв

Регистрация: 23.07.2015


Активность за 30 дней
0%
Offline Offline

« Ответ #741 : 23-10-2017, 07:19:41 »

А цапфа не розйо...ана?
Там де обойма
Еліпс , виробітка на ній може бути
А може підшипник пластиліновий
А шарік той якийсь китаєць потіряв, або поламав
І закинув геть кудись
Чи то якесь ноу-хау дуже сильно китайське


бліііін, от вироботку я про*бав поглядіти  Плачет Плачет Плачет  лажа. але то колесо мене зовсім не напрягало. не стукало, не люфтило, не гуділо і просто чотко крутилось. но без шаріка  Смеяться а якшо з розгону загнати нп цапфу підшипник то тримається, але все одно руками ривком може стягнути. блін, ну надіюсь це подшипнік такий , хай ше походить, поки не турбує) а шарік китаєць мабуть своїй дитині забрав шоб та цяцькалась)
Записан

В чем сила, брат? - Сила в Китае, брат! Китай править миром)
гтыуты


Карма: +13/-1
Сообщений: 1581


kadett sedan c16nz→OVA liftback c20ne + bmw 316 05

Пол: Мужской
Возраст: 45
Из: Ukraine , Суми

Регистрация: 23.05.2007


Активность за 30 дней
0%
Offline Offline

« Ответ #742 : 23-10-2017, 23:01:31 »

трудне китайське дєтство
Записан

Геть усе одно
kostik610 Автор темы
турбо-амулетовод)


Карма: +4/-1
Сообщений: 997


Номер авто:

Малолітражки рулят!) c14nz тепер 1.6

Пол: Мужской
Возраст: 33
Из: Ukraine , тетіїв

Регистрация: 23.07.2015


Активность за 30 дней
0%
Offline Offline

« Ответ #743 : 25-10-2017, 10:01:52 »

всім привіт! давно вже запчастюльки чекали свого часу (опорніки, поліуретановий сайлент ричага передній, права рульова тяга і найка стойки).
набрався значить я хоробрості грошей, і поїхав на сто. замість запису на 9 год, мене впустили в 9:30. ну ладно, в машині хоть не холодно було чекати) заїхав, підняли на підйомнику і почалась жара). стойки сняли за 12 хвилин 2 парнішки) красавчики просто. коли сняли опорніки — все стало ясно. їхнім подшипнікам п*****да, резинкам так само, чашкам під ними тоже нехіло досталось, але я за них був не вкурсі, прийшлось чуток колхозити. але їх треба буде міняти.кароч поставили нові опорніки, схожі на ті що стояли оказалось) ще пів часа роботи і поліуретан на своєму місці. рульову тягу без проблем замінили. поправили роз******ану фішку датчика абс правого переднього колеса, стяжками стягнули) склали все обратно, заодно поки колеса були зняті — їх перевзули в так звану шиповку. про неї потім. кароче. опустили машину на колеса — і ХОБА! зазор в палець!))) йопсільмопсільданунах Веселый не думав шо так буде але так і случилось. хотя, знаєте, ну і пофіг шо зазор! резина мягка, запчасть нова — значить так треба. на рахунок того, що зазор має бути відсутнім — думаю це не правильно. опорнік повинен "грати" відносно кузова. а не жостко фіксувати шток. так вот, заїхав в сусідній бокс на розвал-сход. розвальщик щось пошаманив там, покрутив дзеркало на колесі, побурчав до мене, бо я спитав "ну шо там?", я кажу і всьо? а розвал? а він — розвал на амулєтах не робиться. ЯК ТАК? я ж чув шо роблять! а всі майстри вперлись, тіпа, шо НЄ! і всьо, не рости трава. піпєац. ну кароче, їдем далі. ще забув сказати, шиномонтажнік перезув колеса, але казав шо диски гнуті, биті, треба рівняти бо не балансуються геть. а там таке не роблять. ну ладно, заплатив за все то 720 + бортування 30 грн. виїзд — і… по прямій руль стоїть боком (тіпа повертаю вправо), машину тяне вліво., я такий ах ви ж йо******* вашу мать! вертаюсь, кажу так то так, вотафака? повторно до розвальщика — бурчащого мужлана. я ж за шо гроші платив? він знов ті дзеркала почіпляв, покрутив шось, каже — виїжай і пробуй. виїхав. попробував. так само. приїхав і всі почали грішити на шини, мовляв одна права, друга ліва, та й місцями поміняли, от і тяне. кароче забив я на них хер і поїхав на друге сто, катати діски. приїхав. кажуть "по запісі все, а такі титани не катаєм!" ну йоптє! питаю, "а де катають" вони — "в Білій Церкві", молча послав їх і поїхав ще до одного маленького вагончика шиномонтажа на виїзді з міста. Питаю парнішку "титани рівняєш?" а він — "рівняю, тільки молотком і болванками" . думаю збс, поможе, заодно в нього і перекину шину з ліва на право. кароче. зробив мені одного диска, порівняв, поставив шину з другого колеса, і воно відбалансувалось! це обрадувало Веселый))
тепер саме цікаве. поставив на станок друге колесо, а там…покришці жопа Грустный пошкоджений корд і одна сторона пішла овалом((( він каже шо шину в утіль, а якшо нє, то воно і може давати вібро і вести машину в бік.
я в пічалі. глянув в гаманєц — 250 грн, і більш нічого. ппц. аби ще винним не остався. кароч я рішив рівняти диск і ставити обратну ту шиповку. безісходность просто. одне добре — диски в мене вже більш менш рівні і балансуються. найшов в бардачку цигарку — бонд, дав парнішці, хай подИхає свіжим повітрям) ато намучався з моїми колесами. кароче з ним договорились, дав йому 250 грн, і поїхав. в ітогє — руль боком так і стояв, але машину вже так не тяне в ліво-право. вроді по рівному їхав і норм усе. але чути шо шось не то, бо шина пошкоджена. ну думаю цю зиму відкатаю окуратно на ній. швидко їздити вже не буду. стрьомно) а по ходовій — я довольний. тепер передок тихенько і слухняно глотає ями і кочки. стуків від опорніків нема.шипи шумлять, гідріки тарабанять.
пісі. мої підозри по поводу ведення машини вліво після розвалу — недостатній тиск в шині. але я тоді на емоціях розчарування навіть на то і не подумав. а парнішка цей накачав однаковий тиск, і поставив на місце все.
читаєм, кометнуєм)
пісі2. Lyorik  - до  тебе  перетнзій нема! не сприймай на свій щот!!!. ти ж на тих шинах не їздив)






Записан

В чем сила, брат? - Сила в Китае, брат! Китай править миром)
Igor_


Карма: +41/-0
Сообщений: 3194


Белая стружилка "Проект 13"

Пол: Мужской
Возраст: 35
Из: Ukraine , Рiдне мicто в окупацiї

Регистрация: 25.08.2009


Активность за 30 дней
0%
Offline Offline

« Ответ #744 : 27-10-2017, 08:40:07 »

По-моему это слишком большой зазор между стаканом и опорой
Записан

kostik610 Автор темы
турбо-амулетовод)


Карма: +4/-1
Сообщений: 997


Номер авто:

Малолітражки рулят!) c14nz тепер 1.6

Пол: Мужской
Возраст: 33
Из: Ukraine , тетіїв

Регистрация: 23.07.2015


Активность за 30 дней
0%
Offline Offline

« Ответ #745 : 27-10-2017, 09:12:12 »

По-моему это слишком большой зазор между стаканом и опорой

можливо. при нагоді виріжу з гуми транспортера кольца під чашки) може краще буде. хз
Записан

В чем сила, брат? - Сила в Китае, брат! Китай править миром)
axel89
любитель по бла, бла


Карма: +20/-0
Сообщений: 1840


Номер авто:

Chery Tiggo 2,0

Пол: Мужской
Возраст: 34
Из: Ukraine , Днепропетровск

Регистрация: 21.07.2012


Активность за 30 дней
0%
Offline Offline

« Ответ #746 : 27-10-2017, 14:56:38 »

можливо. при нагоді виріжу з гуми транспортера кольца під чашки) може краще буде. хз
+ ещё одно мнение  Смеяться
Записан

Pipa
Дима


Карма: +4/-0
Сообщений: 555


OKE 1.3NB

Пол: Мужской
Возраст: 33
Из: Ukraine , Днепропетровск

Регистрация: 01.11.2014


Активность за 30 дней
0%
Offline Offline

« Ответ #747 : 27-10-2017, 15:14:47 »

Я сначало тоже охренел от зазора, но потом случайно увидел на авториа амулета и там такой зазор с двух сторон, может немного меньше, не очень видно
Записан

axel89
любитель по бла, бла


Карма: +20/-0
Сообщений: 1840


Номер авто:

Chery Tiggo 2,0

Пол: Мужской
Возраст: 34
Из: Ukraine , Днепропетровск

Регистрация: 21.07.2012


Активность за 30 дней
0%
Offline Offline

« Ответ #748 : 27-10-2017, 15:45:09 »

Я сначало тоже охренел от зазора, но потом случайно увидел на авториа амулета и там такой зазор с двух сторон, может немного меньше, не очень видно
как выяснили на драйве - это не очень норма. Косте есть теперь чем заняться
Записан

Igor_


Карма: +41/-0
Сообщений: 3194


Белая стружилка "Проект 13"

Пол: Мужской
Возраст: 35
Из: Ukraine , Рiдне мicто в окупацiї

Регистрация: 25.08.2009


Активность за 30 дней
0%
Offline Offline

« Ответ #749 : 27-10-2017, 19:00:21 »

как выяснили на драйве - это не очень норма. Косте есть теперь чем заняться

Подобная фигня бывает на Фольксах, но там из-за установки не тех модификаций деталей. Это явно не норма.
Записан

Страниц: ««« 1 ... 41 42 43 44 45 46 47 48 49 [50] 51 52 53 54 55 56 57 58 59 ... 73 »»»
Украинский Кадетт Клуб  |  Главная  |  Бортовой журнал  |  мій Opel Kadett 1.4 1990 удачно поміняний на черік амулет 2008 1,6 ТУРБОмуля)) « предыдущая тема следующая тема »
    Перейти в: